Wie is wie?

Directie:

Dhr. Theo Moons Dhr. Jeremiah Aerts

 

Administratief en opvoedend personeel:

MARTENS Ludo Opvoeder
SWERTS An Opvoedster
OP ‘T’ EYNDT Bart Opvoeder
SCHIPHORST Sydney Opvoedster
VERJANS Karin Opvoedster
WILLEMS Philippe ICT-coördinator

Leerkrachten:

ACHTEN Peter Aardrijkskunde, Geschiedenis
BECKER Tamara Geschiedenis, Maatschappelijke vorming, Nederlands
BOSCH Julie Dactylografie, Economie en organisatie, Mens & Samenleving, Nederlands, ICT
CEYSSENS Caroline Engels, Frans
CLAES An Lichamelijke opvoeding, Sport & Wetenschappen
CLAESSENS Shani Klassenuur, Natuurwetenschappen, Wiskunde
COENEN Dimphna Katholieke godsdienst, Nederlands
CONINX Bertho Geschiedenis, Klassenuur, Klassieke Talen & Cultuur, Latijn
COOLEN Magali Maatschappelijke vorming, Techniek
CYPERS Tina Wetenschappelijk werk, Wiskunde
DAEMEN Wilfried Engels, Nederlands
DE DECKER Karolien Engels, Frans, Klassenuur
DE DECKER Kathleen Klassenuur, Nederlands
EMMERECHTS Monique Frans, Geschiendenis
FOETS Kerlijne STEM Technieken, Wiskunde
GIELEN Sara Aardrijkskunde, Beeld, Klassenuur
HENNUS Roos Katholieke godsdienst
JANS Dennis Klassenuur, Natuurwetenschappen, Wiskunde
JOUCK Ann Maatschappij & Welzijn, Sociale en technische vorming, Techniek
KOVAC Kimberly Wiskunde
LANGERS Sam Muziek, Natuurwetenschappen, STEM Wetenschappen
LEMMENS Kaatje Beeld, Klassenuur, Katholieke godsdienst, Kunst & Creatie
LIESENBORGHS Marthe Maatschappij & Welzijn, Personenzorg, Zorg voor voeding, , Zorg voor leef- en woonsituatie
MARX Elysa Kunst & Creatie, Muziek
NULENS Vera Klassenuur, Wiskunde
OOSTERBOSCH Marijke Aardrijskunde, Natuurwetenschappen
PAREDIS Linda Techniek
PUT Vera Katholieke godsdienst, Klassenuur, Nederlands
REMELS Karolien Dactylografie, ICT- en klaviervaardigheden, Initiatie in administratie, retail en logistiek, Maatschappelijke vorming, Mens en samenleving, Socio-economische Initiatie,
SALMON Katrien Lichamelijke opvoeding , Natuurwetenschappen, Sport & Wetenschappen
SCHIPHORST Sydney STEM Wetenschappen, Wiskunde
SCHOUTEDEN Christine Lichamelijke opvoeding
SEGERS Sandra Dactylografie, Katholieke godsdienst, Klassenuur, Mens en Samenleving
SMEERS Kurt Nijverheidstechnieken, STEM Technieken, Techniek
SPOOREN Geert Lichamelijke opvoeding, Sport & Wetenschappen
VANDERSMISSEN Stefanie Communicatie en Mediawijsheid, Frans
VANLANGENAEKER Kathleen Klassenuur, Nederlands
VANWEERTS Valerie Dactylografie, Frans, Klassenuur, Mens en Samenleving

Onderhoudspersoneel:

AERTS Steven Onderhoudstechnicus
DRIES Anita Interieurverzorgster
INDEHERBERGE Godelieve Interieurverzorgster
VAES Chris Onderhoudstechnicus

Stel uw vraag

Hebt u vragen over onze werking, het studieaanbod of de begeleiding van uw zoon/dochter?

Contacteer ons of Bel tel 011/81 91 11

Activiteiten

Hieronder vindt u een overzicht van enkele schoolactiviteiten van de afgelopen weken