Wie is wie?

Directie:

Dhr. Theo Moons Dhr. Jeremiah Aerts

Administratief en opvoedend personeel:

MULDERS Tessa Opvoedster
OP ‘T’ EYNDT Bart Opvoeder
SWERTS An Opvoedster
TUAND Moira Opvoedster
VERJANS Karin Opvoedster
WILLEMS Philippe ICT-coördinator

Leerkrachten:

AQUINO Chiara Engels, Kunst & Creatie, Muziek, Nederlands
ACHTEN Peter Aardrijkskunde, Geschiedenis
BECKER Tamara Maatschappelijke vorming, Nederlands
BOSCH Julie Economie en organisatie, Dactylo, ICT, Mens & Samenleving
CEYSSENS Caroline Engels, Frans
CLAES An Lichamelijke opvoeding, Sport & Wetenschappen
CLAESSENS Shani Klassenuur, Natuurwetenschappen, Wiskunde
COENEN Dimphna ICT, Mens & Samenleving, Nederlands
CONINX Bertho Geschiedenis, Klassenuur, Klassieke Talen & Cultuur, Latijn
COOLEN Magalie Maatschappelijke vorming, Maatschappij & Welzijn, Techniek, Mavo
DAEMEN Wilfried Engels, Nederlands
DE DECKER Karolien Engels, Frans, Klassenuur
DE DECKER Kathleen Klassenuur, Nederlands
DOPS Dries STEM Wetenschappen, Wiskunde
EMMERECHTS Monique Frans, Geschiedenis
FOETS Kerlijne Multimedia en Programmeren, STEM Technieken, Wiskunde
GIELEN Sara Aardrijkskunde, Beeld, Klassenuur
HENNUS Roos Katholieke godsdienst
JANS Dennis Klassenuur, Natuurwetenschappen, Wiskunde
JOLLING Ines Nederlands
JOUCK Ann Klassenuur, Maatschappij & Welzijn, Techniek
KOVAC Kimberly Wiskunde
LANGERS Sam Muziek, STEM Wetenschappen
LEMMENS Kaatje Beeld, Kunst & Creatie
LIESENBORGHS Marthe Maatschappij & Welzijn, Klassenuur
MARX Elysa Kunst & Creatie, Muziek
MERTENS Evelien Natuurwetenschappen,  STEM Technieken,  Wetenschappen
MULDERS Tessa Engels, Maatschappelijke vorming, Mens en samenleving
NULENS Vera Klassenuur, Wiskunde
OOSTERBOSCH Marijke Aardrijksunde, Klassenuur, Wetenschappen
PAREDIS Linda Multimedia en Programmeren, Techniek
PUT Vera Katholieke godsdienst, Klassenuur, Nederlands
REMELS Karolien Economie en organisatie, Dactylo, ICT, Maatschappelijke vorming, Mens en samenleving
ROIJAKKERS Niels Katholieke godsdienst
SALMON Katrien Lichamelijke opvoeding, Natuurwetenschappen
SCHIPHORST Sydney
Wiskunde
SEGERS Sandra Dactylografie, Economie en organisatie, Katholieke godsdienst, Klassenuur
SMEERS Kurt Multimedia en Programmeren, STEM Technieken, Techniek
THEYS Ian Multimedia en Programmeren, Techniek
VANDERSMISSEN Stefanie Communicatie en Mediawijsheid, Frans, Spaans
VANDERVELDEN Giel Lichamelijke opvoeding, Natuurwetenschappen, STEM Wetenschappen
VANLANGENAEKER Kathleen Klassenuur, Nederlands
VANWEERTS Valerie Frans, Klassenuur

Onderhoudspersoneel:

AERTS Steven Onderhoudstechnicus
INDEHERBERGE Godelieve Interieurverzorgster
VAES Chris Onderhoudstechnicus

Ons team Versterken?

Solliciteren